با تصویب هیات رئیسه دانشگاه

تعطیلات نوروزی سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی تا سیزدهم فروردین ماه اعلام شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۸:۵۳ کد : ۷۵۰۷ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۳۸۲
با پیشنهاد دکتر میرزاده و تصویب در دویستمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، مقرر شد علیرغم دایر بودن سازمان ها و دوایر دولتی پس از خاتمه تعطیلات رسمی نوروز، تمامی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه تا سیزدهم فروردین ماه ۹۶ از تعطیلات نوروزی بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به منظور رفاه و تکریم خانواده کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و براساس مصوبه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، تمامی کارکنان دانشگاه تا سیزدهم فروردین ۹۶ از تعطیلات نوروزی استفاده می نمایند.

براساس بخشنامه تعطیلی ایام نوروز ۹۶ معاونت اداری و مالی دانشگاه، پایان وقت اداری سال جاری روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۲۵ ساعت ۱۴ تعیین می شود.

بر این اساس و به منظور اتخاذ تمهیداتی جهت استفاده مناسب همکاران محترم از تعطیلات نوروز و سفرهای احتمالی در پیش رو، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی روز شنبه ۲۸ اسفندماه را از مرخصی استحقاقی استفاده کرده و تاریخ آغاز به کار دانشگاه در سال جدید دوشنبه چهاردهم فروردین ماه تعیین شد.

لازم به ذکر است تمامی فعالیت های آموزشی و اداری دانشگاه آزاد اسلامی از روز ۱۴ فروردین ۹۶ طبق روال عادی و با جدیت برقرار خواهد بود.


( ۱ )